Do wirtualnej konferencji zostało:

dni

godzin

minut

Dni
Godziny
Minuty
O konferencji
Agenda
Bilety
FAQ
KUP BILET
+48 22 255 32 24
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wirtualna konferencja

Akademia Managera Ochrony Zdrowia III

14 stycznia 2021  9:00 - 17:00

Wirtualna konferencja

Akademia Managera Ochrony Zdrowia

to wydarzenie organizowane w pełni online.


Wydarzenie dedykowane branży medycznej do którego możesz dołączyć z każdego miejsca na świecie posiadając komputer lub telefon z dostępem do internetu.

O konferencji

Wirtualna konferencja szkoleniowa

Akademia Managera Ochrony Zdrowia, to spotkanie online specjalistów branży medycznej, podczas którego poruszymy najbardziej aktualne zagadnienia związane z zarządzaniem placówkami medycznymi w obecnych czasach.


Wygodna i bezpieczna realizacja na żywo w formie webinaru, uzupełniona będzie o możliwość pogłębienia wiedzy w ramach rozmów z ekspertami na czacie. Aby uczestniczyć w wirtualnej konferencji szkoleniowej wystarczy komputer z dostępem do internetu.

Dziękujemy za udział w II edycji

Wirtualnej konferencji AMOZ

Wiodącym tematem wydarzenia były współczesne wyzwania organizacyjne dla placówek medycznych. Konferencja zgromadziła przed komputerami ponad 150 uczestników - właścicieli, managerów podmiotów medycznych oraz placówek medycyny estetycznej.


Podczas konferencji swoją premierę miała również platforma edukacyjna Akademii Managera Ochrony Zdrowia, stworzona dla pracowników placówek medycznych, placówek medycyny estetycznej, szpitali i innych podmiotów branży healthcare & beauty. Stanowi odpowiedź na potrzeby branży m. in. w zakresie zarządzania, sprzedaży, profesjonalnej obsługi pacjenta, marketingu medycznego, jak również aktualnych aspektów prawnych. Zachęcamy do logowania na platformę www.amoz.edu.pl.


Serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi głównemu firmie drEryk S.A. oraz naszym wszystkim Partnerom oraz Patronom Medialnym.

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji konferencji Akademii Managera Ochrony Zdrowia.


Patroni medialni

Sponsor główny

drEryk jest kompleksowym oprogramowaniem do obsługi podmiotów leczniczych. Doskonale sprawdza się w dużych placówkach zatrudniających kilkaset osób, średnich podmiotach leczniczych oraz w małych jednoosobowych praktykach lekarskich.

Firma drEryk S.A., która jest sponsorem całego wydarzenia, wspiera inicjatywę tworzenia wirtualnej przestrzeni dla branży medycznej wierząc, że formuła spotkań online umożliwi wszystkim zainteresowanym bezpieczny dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy związanej z wyzwaniami podmiotów wykonujących działalność leczniczą, a umiejętności zdobyte podczas konferencji pozwolą budować sukces każdej nowoczesnej placówki medycznej.

Patroni medialni

Opinie uczestników poprzedniej edycji

Karolina

Ewa

Iwona

BARDZO WARTOŚCIOWY CZAS Z WAMI! DZIEKUJĘ WSZYSTKIM PRELENGENTOM, ORGANIZATOROM I CAŁEMU ZESPOLOWI (TEMU "NIEWIDOCZNEMU" NA EKRANIE) :-)

Ula naprawdę super się Was wszystkich słuchało, mnóstwo potrzebnej wiedzy. Super całe szkolenie bardzo dziękuję.

MD Clinic Praga pozdrawia!

Bardzo interesująca konferencja. Dziękuję. Wszystkie wasze audyty bardzo dużo dają można na bieżąco weryfikować błędy i wdrażać wasze wskazówki.

Praktyczna wiedza

Nasi prelegenci dzielą się wiedzą zweryfikowaną przez lata aktywnej pracy zawodowej w obszarze

ochrony zdrowia.

Autentyczne problemy

W trakcie konferencji pracujemy na autentycznych problemach uczestników. Omawiamy case studies i odpowiadamy na pytania na czacie.

Skuteczne rozwiązania

Przedstawimy skuteczne rozwiązania dla codziennych problemów w zarządzaniu placówką medyczną – wypracowane w toku wieloletniego doświadczenia.

Dlaczego warto wziąć udział ?

Agenda

Już wkrótce!

09:00 - 09:15 Rozpoczęcie konferencji

Daniel Nowocin

Doradca Zarządów Placówek Leczniczych,

CEO Medidesk

9:15 -10:15

Jak budować silną markę w branży medycznej pomimo kryzysu

Dowiesz się:

 • co zrobić, aby wykorzystać obecny kryzys jako szansę na rozwój
 • jakie narzędzia umożliwią realizowanie najwyższej jakości usług oraz obsługi pacjenta przy świadczeniu usług na odległość
 • sprawna i skuteczna rejestracja kluczem do sukcesu placówki medycznej
 • najbardziej skuteczne metody i źródła pozyskiwania pacjentów
 • jak możesz wykorzystać zagrożenia i przełożyć je na szanse rozwoju (case studies)

Urszula Łaskawiec

Ekspert ds. Szkoleń
i Rozwoju Kadry
dla Branży Medycznej

Poznaj prelegentów

Daniel Nowocin Doradca Zarządów Placówek Leczniczych, CEO Medidesk

Strateg i manager ds. rozwoju branży medycznej i beauty, CEO Medidesk i Media HealthAbsolwent zarządzania na wydziale Ekonomii oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Twórca aplikacji Medidesk, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie usług marketingowych dla branży medycznej. Prelegent na konferencjach branżowych. Doradca i konsultant managerów i właścicieli placówek leczniczych i branży beauty w zakresie strategii
i rozwoju marki. Doradca biznesowy dla zarządów szpitali, managerów oraz właścicieli średnich oraz największych placówek leczniczych oraz klinik estetycznych w Polsce.

Urszula Łaskawiec - Ekspert ds. Szkoleń i Rozwoju Kadry dla Branży Medycznej

Absolwentka Komunikacji Społecznej i Dziennikarstwa na WWSH oraz podyplomowo Psychologii Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego. Specjalizuje się w: szkoleniach sprzedażowych, produktowych i obsługowych, tworzeniu procesów obsługi klienta/pacjenta, zarządzaniu projektami sprzedażowymi oraz utrzymaniowymi m.in. dla branży medycznej, analizie rynku komercyjnych usług zdrowotnych, ubezpieczeń i abonamentów medycznych, marketingu podmiotów medycznych, komunikacji w ochronie zdrowia. Od 2012 roku związana z branżą medyczną. Posiada wiedzę w zakresie odpowiedzialności za pacjenta, dbania o wizerunek placówki medycznej, jakościowej obsługi pacjenta, działań pomagających w promowaniu usług placówek medycznych. Prowadzi szkolenia dotyczące m.in. umiejętności sprzedażowych i rekomendacyjnych, szkolenia z jakości obsługi klienta/pacjenta, warsztaty z efektywnego sposobu prowadzenia rozmów, szkolenia z aplikacji i rozwiązań wspomagających codzienną pracę rejestracji medycznych, a także treningi regulacji emocji.

Dariusz Dziełak

Dyrektor ds. Analiz
i Innowacji NFZ

10:15 - 11:15

Wykonywanie działalności leczniczej w dobie pandemii wirusa SARS CoV-2 - na co powinien zwrócić uwagę zarządzający podmiotem leczniczym?

Dowiesz się:

 • Przegląd najnowszych regulacji prawnych i planowane zmiany w prawie mające wpływ na wykonywanie działalności przez podmioty lecznicze.
 • Zasady wykonywania umowy zawartej z NFZ w dobie epidemii SARS CoV-2 - Co zrobić w przypadku, gdy płatnik jednostronnie narzuca sposób rozliczenia świadczeń?
 • Zasady udostępniania informacji o wynikach badania na obecność SARS CoV-2 a obowiązki podmiotu leczniczego w zakresie zgodności z prawem przetwarzanie danych osobowych.
 • Teleporady- jak udzielać świadczeń i dokonywać rozliczeń zgodnie z przepisami?
 • Z jakimi problemami w dobie epidemii SARS CoV 2 mierzą się podmioty lecznicze?
Poznaj prelegentów

Agnieszka Pietrzak

Adwokat
APDK Adwokaci

Dominika Kołodziejska-Koza

Adwokat

APDK Adwokaci

Agnieszka Pietrzak, adwokat - specjalizuje się w obsłudze prawnej z zakresu prawa ochrony zdrowia, i ochrony danych osobowych. Posiada wieloletnią praktykę zawodową w obsłudze prawnej przedsiębiorców m.in. z branży nieruchomości, branży logistycznej oraz podmiotów leczniczych sektora prywatnego i publicznego (w tym SPZOZ -ów). Od wielu lat doradza podmiotom leczniczym m.in. w zakresie finansowania świadczeń opieki zdrowotnej przez Narodowy Fundusz Zdrowia, aspektach prawnych rozliczania umów z Narodowym Funduszem Zdrowia, postępowań kontrolnych. Reprezentuje klientów przed sądami, w tym Sądem Najwyższym (m.in. nadwykonania, rozliczenia postępowań kontrolnych, roszczenia pacjentów). Członek Grupy Roboczej ds. Ochrony Danych Osobowych przy Ministerstwie Cyfryzacji. Autorka licznych publikacji w dziennikach branżowych (Gazeta Finansowa, Rzeczpospolita, Gazeta Prawna, Serwis Kadry Zarządzającej ZOZ, Zarządzenie Placówką Medyczną). Partner merytoryczny miesięcznika „RODO w Ochronie Zdrowia”. Prowadzi l szkolenia i prelekcje dla lekarzy i kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi. Współautorka monografii „Monitoring w placówkach medycznych z uwzględnieniem wytycznych Europejskiej Rady Ochrony Danych” [wydawnictwo C.H. Beck 2020].

Dominika Kołodziejska – Koza, adwokat - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada doświadczenie w doradzaniu międzynarodowym koncernom farmaceutycznym, działającym na polskim rynku, firmom kosmetycznym, producentom i dystrybutorom wyrobów medycznych i suplementów diety, a także podmiotom leczniczym z sektora publicznego i prywatnego. Koncentruje się na doradztwie podmiotom z sektora ochrony zdrowia, branży kosmetycznej i spożywczej. Prowadziła procesy o zapłatę przeciwko Narodowemu Funduszowi Zdrowia. Doradza w zakresie ochrony danych osobowych. Doświadczenie zdobywała w polskich biurach międzynarodowych kancelarii. Absolwentka Podyplomowego Studium Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowych Studiów Menadżerskich na Wydziale Zarządzania UW „Zarządzanie w Służbie Zdrowia.” Autorka publikacji w dziennikach branżowych (Serwis Kadry Zarządzającej ZOZ, Zarządzenie Placówką Medyczną, RODO w Ochronie Zdrowia). Ukończyła kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Prowadzi szkolenia i kursy dla podmiotów z branży ochrony zdrowia. Prelegent konferencji branżowych. Współautorka monografii „Monitoring w placówkach medycznych z uwzględnieniem wytycznych Europejskiej Rady Ochrony Danych” [wydawnictwo C.H. Beck 2020].

Agnieszka
Rudnicka-Szymczak

Ekspert

Centrum e-Zdrowia

11:15 - 12:15

E-skierowanie i Elektroniczna Dokumentacja Medyczna - kolejne nowoczesne e-narzędzia w systemie ochrony zdrowia

Dowiesz się:

 • jakie są ogólne zasady funkcjonowania Elektronicznej Dokumentacji Medycznej
 • na czym polegają zasady przekazywania Elektronicznej Dokumentacji Medycznej
 • E-skierowanie jako kontynuacja projektu E-zdrowie
Poznaj prelegenta

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła podyplomowe studia na SGH Zarządzanie Zakładami Opieki Zdrowotnej. Posiada 12 letnie doświadczenie w pracy w instytucjach państwowych związanych z systemem opieki zdrowotnej w Polsce (NFZ), oraz jako kierownik projektów IT (ZUS).

Obecnie, starszy specjalista w Departamencie Wdrożeń Systemu e-Zdrowie (Centrum e-zdrowia, dawniej CSIOZ).

12:15 - 12:45 Przerwa

Prof. Jarosław

J. Fedorowski

Prezes Polskiej Federacji Szpitali

12:45 - 13:45

Wyzwania organizacyjne dla ochrony zdrowia w dobie epidemii

Dowiesz się:

Poznaj prelegenta
 • COVID-19 w ujęciu krajowym i międzynarodowym
 • Wyzwania dla POZ w walce z COVID-19
 • Wyzwania dla Szpitali w walce z COVID-19
 • Koordynacja walki z pandemią na poziomie krajowym: MZ, GIS, NIZP
 • Zadania dla lekarzy specjalistów i ekspertów: choroby zakaźne, wirusologia, epidemiologia, zdrowie publiczne, inne
 • Zalecenia Światowej Grupy roboczej Beyond COVID-19

Prezes Polskiej Federacji Szpitali. Gubernator i członek Prezydium Europejskiej Federacji Szpitali HOPE. Profesor uniwersytecki, wykładowca Collegium Humanum (zarządzanie) oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (epidemiologia, zdrowie publiczne, opieka zintegrowana, profesjonalizm w medycynie). Ekspert światowej grupy roboczej "Beyond COVID-19" International Hospital Federation. Lekarz specjalista chorób wewnętrznych, kardiologii oraz koordynowanej ochrony zdrowia.

Joanna Szyman

Prezes Zarządu Grupy NEO Hospital

13:45 - 14:45

Chirurgia robotyczna – przełom w pracy lekarzy i w życiu pacjenta

Dowiesz się:

 • trendy światowe a sytuacja w Polsce
 • wielkość rynku i prognozy rozwoju chirurgii robotycznej w Polsce
 • systemy chirurgiczne
 • czynniki i bariery rozwoju rynku chirurgii robotycznej w Polsce
 • NEO Hospital - Case study – doświadczenia w budowaniu ośrodka chirurgii robotycznej
Poznaj prelegenta

Manager oraz ekspert z 17-letnim doświadczeniem w branży medycznej oraz ubezpieczeniowej. Obecnie Wiceprezes Zarządu w Grupie Upper Finance oraz Prezes Zarządu Grupy NEO Hospital.

Od 2002 r. związana z sektorem bankowym i ubezpieczeniowym. Od 2009 r. związana z sektorem medycznym. W latach 2009-2016 pełniła funkcję Prezesa Grupy Scanmed S.A. Pełniła funkcje w Zarządach i Radach Nadzorczych największych spółek medycznych w Polsce, w tym w Polskiej Grupie Medycznej, Klinikach Kardiologii Allenort, Sport Kliniki w Żorach (ortopedia), Weiss Klinik (okulistyka), Gastromed w Lublinie (gastroenterologia). Zarządzała licznymi procesami M&A (ok. 50 procesów na rynku medycznym o łącznej wartości ponad 1 mld PLN) oraz procesami integracji przejmowanych podmiotów.

Posiada kompetencje z zakresu budowania kapitału ludzkiego, zarządzania poprzez jakość, zarządzania ryzykiem w podmiotach medycznych oraz restrukturyzacji i optymalizacji przedsiębiorstw medycznych.

Za swoje osiągnięcia w dziedzinie zarządzania wielokrotnie wyróżniana i nagradzana.

14:45 - 15:45

Jak rozwinąć i bezpiecznie prowadzić placówkę medyczną – aspekty prawne

 • czy prowadzenie placówki medycznej w dotychczasowej formie organizacyjno - prawnej jest najlepszą formułą
 • jak przekazać biznes następcy - sukcesja
 • dalszy rozwój placówki własnymi siłami czy zatrudnić managera
 • rozwój skokowy - zakup innego podmiotu z branży
 • sprzedaż biznesu jako alternatywa dla emerytury z ZUS
Poznaj prelegentów

dr n. prawn.

Bartosz Pawelczyk

Radca prawny

Dowiesz się:

Krzysztof Kozik

Radca prawny

Kancelaria Radców Prawnych Bartosz Pawelczyk Krzysztof Kozik s.c.


dr n. prawn. Bartosz Pawelczyk – radca prawny

Założyciel kancelarii Radców Prawnych Bartosz Pawelczyk Krzysztof Kozik s.c. Specjalizuje się w prawie medycznym
i prawie ochrony danych osobowych. Prowadził zajęcia dydaktyczne oraz liczne szkolenia z zakresu prawa konstytucyjnego, prawa medycznego i prawa gospodarczego. Występował na wielu konferencjach naukowych. Jest autorem publikacji naukowych.

Główne obszary praktyki:

• doradztwo prawne dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą, w szczególności współpracujących z NFZ,

• przeprowadzanie audytów podmiotów leczniczych,

• wdrażanie dokumentacji i środków zabezpieczeń w zakresie ochrony danych osobowych,

• udział w projektach z zakresu badania stanu prawnego spółek (due diligence).


Krzysztof Kozik – radca prawny

Założyciel Kancelarii. Specjalizuje się w doradztwie prawnym dla biznesu. Prowadził liczne szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu przekształceń przedsiębiorstw, umów inwestycyjnych, a także pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania (obligacje, NewConnect). Był wykładowcą na jednej z poznańskich uczelni.

Główne obszary praktyki:

• kompleksowa obsługa przedsiębiorców,

• przekształcenia i połączenia przedsiębiorstw,

• doradztwo w obszarze przekazania przedsiębiorstwa następcy (sukcesja w firmie),

sporządzanie i negocjowanie umów inwestycyjnych (wejście inwestora do spółki).

Urszula Łaskawiec

Ekspert ds. Szkoleń
i Rozwoju Kadry dla Branży Medycznej

15:45 - 16:45
4 obszary działań istotne dla zwiększenia zysków placówki medycznej

 • jak poradzić sobie z buntem na pokładzie aby informacja nie doszła do Zarządu
 • jak premiować pracowników placówek leczniczych
 • jakie rozwiązania marketingowe sprawdzić, żeby wspomóc się w działaniach i promowaniu placówki
 • procedura delegowania zadań
 • jakimi narzędziami się wspomóc zarządzając placówką
Poznaj prelegentów

Dowiesz się:

Jakub Stępnowski

Deputy Sales Director Medidesk

Jakub Stępnowski - Deputy Sales Manager Medidesk

Ekspert branży healthcare oraz doradca zarządów w zakresie nowych technologii i dywersyfikowania rentowności usług. Z branżą medyczną związany od 10 lat. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu budowania Call Center dla placówek leczniczych oraz szeroko rozumianego marketingu medycznego, którego celem jest pozyskiwanie pacjentów komercyjnych. Miał okazję brać udział w ponad 110 projektach wspierających rozwój szpitali oraz przychodni w całej Polsce, a także w ok. 300 audytach pracy rejestracji. Do obszarów jego specjalizacji zaliczają się m.in. call center medyczne, marketing medyczny, szkolenia managerskie, doradztwo biznesowe, Z Medidesk związany od prawie samego początku istnienia firmy. Od 2020 roku jako Deputy Sales Director odpowiada za zarządzanie działem sprzedaży, szkolenia zespołu oraz pozyskiwanie kluczowych klientów.

Urszula Łaskawiec - Ekspert ds. Szkoleń i Rozwoju Kadry dla Branży Medycznej

Absolwentka Komunikacji Społecznej i Dziennikarstwa na WWSH oraz podyplomowo Psychologii Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego. Specjalizuje się w: szkoleniach sprzedażowych, produktowych i obsługowych, tworzeniu procesów obsługi klienta/pacjenta, zarządzaniu projektami sprzedażowymi oraz utrzymaniowymi m.in. dla branży medycznej, analizie rynku komercyjnych usług zdrowotnych, ubezpieczeń i abonamentów medycznych, marketingu podmiotów medycznych, komunikacji w ochronie zdrowia. Od 2012 roku związana z branżą medyczną. Posiada wiedzę w zakresie odpowiedzialności za pacjenta, dbania o wizerunek placówki medycznej, jakościowej obsługi pacjenta, działań pomagających w promowaniu usług placówek medycznych. Prowadzi szkolenia dotyczące m.in. umiejętności sprzedażowych i rekomendacyjnych, szkolenia z jakości obsługi klienta/pacjenta, warsztaty z efektywnego sposobu prowadzenia rozmów, szkolenia z aplikacji i rozwiązań wspomagających codzienną pracę rejestracji medycznych, a także treningi regulacji emocji.

16:45 - 17:00 Zakończenie konferencji

Akademia Managera Ochrony Zdrowia
w liczbach - maj 2020

minut prelekcji
z wiedzą sprawdzoną w praktyce

149

uczestników poprzedniej edycji Akademii Managera Ochrony Zdrowia

448

komentarzy w dyskusji na czacie w trakcie sześciu bloków tematycznych

10

unikalnych prelegentów, ekspertów w swoich dziedzinach

362

Co klienci mówią o szkoleniach,

które dla nich przeprowadzamy?

Pomagamy skutecznie sprzedawać usługi zdrowotne, pozyskiwać pacjentów oraz zarządzać placówką medyczną w internecie.

To NIE JEST kolejna konferencja, na której:

 • Wykładowcami są teoretycy, których prelekcje nie opierają się na sprawdzonych praktykach i doświadczeniu.
 • Każda prelekcja porusza inny obszar, brakuje spójności, konkretów i kompleksowego podejścia.
 • Będziesz czekał kilka godzin zanim usłyszysz coś nowego, czego jeszcze nie wiedziałeś.
 • Prelekcje odbiegają od aktualnych realiów i masz poczucie, że żadnego z pomysłów nie możesz zastosować w swojej działalności biznesowej czy na rejestracji swojego podmiotu medycznego.
 • Nasi prelegenci dzielą się swoim doświadczeniem! Osoby których zaprosiliśmy to ludzie, którzy posiadają ogromną wiedzę, która została zweryfikowana przez jej praktyczne zastosowanie w codziennych sytuacjach zawodowych szczególnie w okresie pandemii.
 • Opowiemy o tym co naprawdę działa. Przedstawimy konkretne rozwiązania, zaproponujemy sposoby ich wdrażania w formie zdalnej.
 • Zaprezentujemy autentyczne studia przypadków. W trakcie wirtualnej konferencji porozmawiamy z właścicielami placówek medycznych i udzielimy odpowiedzi na ich pytania.
 • Przedstawimy rozwiązania z zakresu: działania i zmian w czasie pandemii, zmieniających się uwarunkowań prawnych, efektywnego marketingu medycznego, jakości pracy zespołów recepcji branży medycznej, nowych technologiach wspierających rozwój placówki leczniczej, telekonsultacji i telemedycyny - tematów, które są popularne w branży ostatnimi czasy.
 • Wystąpienia na wirtualnej scenie uzupełnione będą o możliwość pogłębienia wiedzy w ramach rozmów z ekspertami na czacie, którzy będą dyżurować podczas całej konferencji w strefie online.

To JEST WIRTUALNA KONFERENCJA SZKOLENIOWA na której:

Z udziału w wirtualnej konferencji
skorzystają najbardziej:

 • właściciele podmiotów medycznych zarządzający bezpośrednio działaniami placówek
 • osoby odpowiedzialne w placówkach medycznych za sprzedaż, obsługę pacjentów, administrację oraz marketing
 • managerowie i kierownicy zespołów zarządzający pracą w placówkach medycznych, obsługą pacjentów, rekrutacją
 • liderzy i trenerzy zespołów rejestracji medycznych w placówkach ochrony zdrowia
 • managerowie odpowiedzialni za sprzedaż usług zdrowotnych w podmiotach medycznych
 • pracownicy odpowiedzialni za aktywność i strategię marketingową podmiotów medycznych, prowadzenie social mediów, komunikację cyfrową z pacjentem

Partnerzy wydarzenia

FAQ

Wirtualna konferencja szkoleniowa Akademia Managera Ochrony Zdrowia odbywa się w czwartek 24 września 2020 r.

Realizacja wydarzenia w formie wydarzenia online w specjalnym pokoju telekonferencyjnym.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu potrzeba komputera z dostępem do internetu, aktualnej przeglądarki - rekomendujemy Chrome lub Firefox i specjalnego linku do pokoju dla uczestnika, otrzymanego droga email.

Tak. System daje możliwość zakupu biletu dla dwóch osób, ze zniżką. Jeśli chciałbyś zakupić więcej niż dwa bilety, wówczas zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym konferencja@amoz.edu.pl. Podaj liczbę osób, dla których chcesz kupić bilety, a przydzielimy Ci odpowiednią zniżkę.

Organizator dopuszcza możliwość zakupu biletów w dniu konferencji tj. 24.09.2020 r., o ile wszystkie miejsca nie zostały zarezerwowane wcześniej. Zakupu można dokonać online.

System rezerwacyjny umożliwia wystawienie faktury pro-forma. Należy zaznaczyć odpowiednią opcję oraz podać niezbędne do wystawienia faktury dane. Po zaksięgowaniu płatności na koncie wskazanym na fakturze pro-forma, bilet oraz faktura VAT zostaną przesłane na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy. Faktura pro-forma jest dostępna wyłącznie dla płatności za bilet przelewem tradycyjnym. Zostanie wygenerowana oraz przesłana na podany adres mailowy jedynie w przypadku zaznaczenia przy zakupie jako sposobu płatności przelewu tradycyjnego oraz opcji "Chcę otrzymać fakturę" i podaniu niezbędnych danych.

W przypadku pisemnej rezygnacji z udziału w konferencji na wcześniej niż 30 dni przed terminem konferencji, uczestnik nie ponosi żadnych kosztów. W przypadku opłacenia uczestnictwa wpłata zostanie zwrócona w ciągu 14 dni od otrzymania rezygnacji w formie pisemnej.

Do wirtualnej konferencji zostało:

dni

godzin

minut

Dni
Godziny
Minuty

BILETY WKRÓTCE

w sprzedaży

KUP BILET

Dołącz do uczestników!

Akademia Managera Ochrony Zdrowia online czwartek 14.01.2021

KUPUJĘ BILET DLA 1 OSOBY

Regularna cena biletu: 159zł brutto

99,00 zł brutto

1 bilet na całodniową konferencję online

dostęp do wszystkich wystąpień w formie nagrań video

CENA BILETU UWZGLĘDNIA:

skorzystaj z promocji

50% zniżki na bilet na kolejną konferencję stacjonarną (offline) w Warszawie

3 profesjonalne eBooki

KUP BILET (Krok 1)

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Do wirtualnej konferencji zostało:

dni

godzin

minut

Dni
Godziny
Minuty

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego!

Koordynator Konferencji

Iwona Hoszko

Formularz kontaktowy

Iwona Hoszko | Koordynator Konferencji | i.hoszko@amoz.edu.pl | kom. 729 885 864

Akademia Managera Ochrony Zdrowia
Medidesk Sp. z o.o. | ul. Władysława Niegolewskiego 17 | 01-570 Warszawa
NIP: 701-065-95-20 | KRS: 0000659580
Kapitał zakładowy w wysokości 100.000 zł wpłacony w całości.

© 2020. Wszelkie Prawa Zastrzeżone przez Akademia Managera Ochrony Zdrowia.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o plikach Cookies, kliknijwięcej.